Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Zajęcia z programowania

Zajęcia z programowania

Dziś odwiedzili nas niezwykli ,,goście", a mianowicie dwa niepozorne małe urządzenia, które potrafią naprawdę wiele. Nasze przedszkolaki były zachwycone możliwością programowania małych robotów i obserwowania swoich efektów pracy.

Bezpieczni na drodze

Bezpieczni na drodze

Ostatnio, przedszkolaki poznawały zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym w związku z tym wybraliśmy się na pobliskie skrzyżowanie i rondo.

Witamy Panią Jesień

Witamy Panią Jesień

23 września do naszego przedszkola przyszedł długo oczekiwany gość - w kolorach złota i czerwieni, w długiej zwiewnej sukience, z koszem kolorowych darów - Pani Jesień.

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka. 20 września hucznie obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Dzień  Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

11563