Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Konkursy

Treść

Konkurs Palm Wielkanocnych

Konkurs Palm Wielkanocnych

Jak co roku, nasze przedszkolaki biorą udział w konkursie Palm Wielkanocnych organizowanym przez Parafie pw. MBNP w Gliniku. Zapraszamy na relację naszej wspólnej pracy i jej efekty.

"Po prostu być jak Ignacy..."- wyniki konkursu

W ramach obchodów Roku Ignacego Łukasiewicza dzieci z grupy ,,Wesołe Skrzaty'' Magdalena i Milena Chowaniak, Miszko Zuzanna i Szymańska Nadia, Bugno Amanda i Oliwia Rosińska oraz Gabrysia Jeżak wzieły udział w między przedszkolnym konkursie plastycznym ,, Po prostu być jak Ignacy.....''

V Konkurs Palm Wielkanocnych

V Konkurs Palm Wielkanocnych

10 kwietnia w parafii p.w. MBNP w Gorlicach - Gliniku odbył się V Konkurs Palm Wielkanocnych, w którym udział wzięły, również palmy stworzone wspólnie z dziećmi i rodzicami naszego przedszkola. Wszystkie trzy palmy zostały nagrodzone.

Mam talent

Mam talent

Zachęcamy wszystkich chętnych przedszkolaków do udziału w konkursie talentów ,, Mam talent" Szczegóły i regulamin poniżej.

Lampion z dyni - wyniki konkursu

Lampion z dyni - wyniki konkursu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ogromne zaangażowanie, niesamowitą kreatywność i wspaniałe pomysły. Rodzicom za ich ogromne wsparcie i poświęcony czas. Ilość złożonych prac mile nas zaskoczyła. Ich oryginalność sprawiła, że nasz przedszkolny korytarz na kilka dni zamie

29860