W minionym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się niecodzienny koncert. Uczniowie naszej szkoły a jednocześnie też uczniowie Szkoły Muzycznej w Gorlicach tj.Ksawery Tutro i Łukasz Bugno oraz mama jednego z uczniów Pani Elżbieta zagrali specjalnie dla naszych przedszkolaków mini koncert. Dzieci miały możliwość na żywo posłuchać utworów zagranych na gitarze, skrzypcach i pianinie. Dzieci zapoznały się również ze sposobem gry oraz budową poszczególnych instrumentów. Dużą niespodzianką dla naszych przedszkolaków był udział w konkursie ,,Jaka to melodia" przygotowanego przez jednego z artystów. Koncert dostarczył przedszkolakom wiele muzycznych wrażeń i na długo pozostanie w naszej pamięci, a naszym gościom jeszcze raz serdecznie dziękujemy.