8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów...
Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech...

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Dziewczynki nie zapomniały również o święcie swoich kolegów.
10 marca  obchodzony jest DZIEŃ MĘŻCZYZN.

Mimo, że "męskie" święta nie są tak popularne jak "kobiece", to nie mniej jednak stanowią doskonałą okazję do złożenia życzeń, czy wręczenia drobnego upominku o którym nie zapomniały nasze wspaniałe dziewczynki.