Konkurs plastyczny - ,,Jesienne Cyferki”

W październiku w naszym przedszkolu ogłoszono rodzinny konkurs plastyczny. Przedmiotem konkursu było wykonanie dowolną techniką pracy - cyferki - zrobionej z jesiennych materiałów przyrodniczych, tj. liści, nasion, patyków, ziaren zbóż i innych darów natury. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania, rozbudzanie u dzieci ciekawości i kreatywnego myślenia, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, dostrzeganie piękna natury oraz utrwalanie pojęć matematycznych.

Do konkursu zgłoszono 33 prace. Wszystkie prace wzbudziły ogromny zachwyt a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie!!!

31 października odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, dlatego jury postanowiło pierwszym miejscem nagrodzić pracę Leny Zabierowskiej z grupy Mądre Sówki. Pozostałe prace za pomysłowość i oryginalność, różnorodność wykorzystanych materiałów przyrodniczych oraz wyeksponowanie jesiennych kolorów otrzymały wyróżnienie w postaci nagród
i dyplomów.

Prace konkursowe zostały wyeksponowane w holu przedszkola.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pomysłowości!