Spotkanie z Mikołajem

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie, 5 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego miasta i zaprosił dzieci na spotkanie i w wspólną zabawę w sali zabaw Mały Robinson. Oczekując upragnionego gościa dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach w sali zabaw. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że zbliża się Święty Mikołaj. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja nawet troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał prezenty. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.